Відбулись легкоатлетичні змагання на призи Олімпійців Прикарпаття!
   
   

Переглядів: 643 автор: admin 8-06-2015, 10:56

Змагання організовували комітет фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківська обласна дитячо-юнацька спортивна школа, федерація легкої атлетики Івано-Франківської області спільно з відділенням Національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.Привітати всіх учасників та вболівальників у цей день прийшли багато визначних спортсменів та тренерів нашого краю. Зокрема, це учасник 21 літніх Олімпійських ігор, майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики Валерій Фальов, Сервін Сулейманов – майстер спорту України міжнародного класу з боксу учасник 26 літніх Олімпійських ігор, Надія Діденко – майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу, учасниця 20, 21, 22 зимових Олімпійських ігор, Неля Непорадна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця 28 літніх Олімпійських ігор, Ірина Шепетюк – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики учасниця 28 та 29 літніх Олімпійських ігор, Людмила Лузан – майстер спорту України з веслування на байдарках і каноє учасниця 2-х Юнацьких літніх олімпійських ігор.

Зокрема, з вітальними словами до всіх звернувся голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, котрий тепло привітав всіх присутніх та побажав досягнути найвищих спортивних висот! Голова комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та президент федерації легкої атлетики Івано-Франківської області Віталій Матешко зазначив, що змагання є традиційними і присутність такої кількості Олімпійців повинна надихати юних спортсменів на майбутні перемоги. Приємно, що словами від Олімпійців Прикарпаття перед учасниками змагань виступила Неля Непорадно, котра приготувала спеціальний приз для одного з переможців, та побажала, щоб кількість наших спортсменів на Олімпійських іграх ставала щоразу більшою.

А опісля розпочалось найцікавіше! Юнаки та дівчата змагались у 6 видах легкоатлетичної програми, в трьох вікових категоріях (1998-1999 р.н., 2000 р.н. і мол. та категорія ветерани 35+).

Запекла боротьба точилась на кожній доріжці, а переможців визначали лічені метри та секунди.

До вашої уваги матеріали змагань, які ви можете переглянути перейшовши за посиланням.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками від організаторів заходу.

   
 

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання