Двоє прикарпатців номіновані на премію "Junior Sports Awards"
   
   

Переглядів: 491 автор: admin 19-11-2015, 13:43

На початку наступного року, 16 січня 2016 року, на НСК "Олімпійський" відбудеться ІІ всеукраїнська церемонія нагородження серед спортсменів віком до 19 років Junior Sports Awards.

Протягом року Оргкомітет премії слідкував за виступами українських юніорів, після чого було оприлюднено топ-50 юних спортсменів, які і боротимуться за звання кращих у 7 номінаціях.
Двоє прикарпатців номіновані на премію "Junior Sports Awards"


Серед усіх номінантів і два спортсмена з Івано-Франківська: каноїстка Людмила Лузан та легкоатлет Михайло Гаврилюк. Чемпіонка та срібна призерка світу номінована на титул "Краща спортсменка року". А івано-франківський легкоатлет побореться за звання "Сенсація року".
Двоє прикарпатців номіновані на премію "Junior Sports Awards"


Хто стане кращим спортсменом, спортсменкою, командою, тренером, "Сенсацією року", "Досягненням року", "Сподіванням України", "За волю до перемоги" визначать спортивні журналісти вже в грудні, але інтригу триматимуть до самої церемонії.
Також в одніх із номінацій переможців обиратимуть самі вболівальники. У спільноті церемонії "Вконтакті" (https://vk.com/juniorsportsawards) можуть проголосувати всі охочі. Головна умова - бути підписником спільноти. За словами організаторів, вони будуть перевіряти голоси, а за "накручування" номінанта зніматимуть. У першому турі інтернет-голосування всіх кандидатів поділили на 5 етапів по 9 спортсменів. Путівку у наступний тур отримають по два номінанти з кожного етапу. Голосування за першу 9-ку триватиме до 29 листопада 21:00.

Усі номінації можливо подивитися на офіційному сайті церемонії.

За матеріалами "Галичини"

   
 

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання