В Івано-Франківську відбувся турнір з плавання пам'яті Я. Фрондзея

Переглядів: 603 автор: admin 14-02-2016, 11:11

В плавальному басейні Івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбувся турнір з плавання пам'яті Ярослава Фрондзея та чемпіонат Івано-Франківської області з плавання.

Турнір організували федерація плавання Івано-Франківської області, спільно з Відділення НОК України в Івано-Франківській області та департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Першість виборювали вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Це – юніори. Вікова категорія – 13-15 років.Нинішні запливи стали уже 11-ми за період існування плавального турніру. У такий спосіб його організатори вшановують засновника прикарпатської школи спортивного плавання.

Юні спортсмени змагалися у різних запливах. І стартували на різних дистанціях – від 50 до 800 метрів. Загалом було понад три десятки видів плавальної програми. Як стверджують організатори, вцілому прикарпатська плавальна школа потребує кращої матеріально-технічної бази. Як для тренувань, та і для проведення таких змагань.

Усі переможці запливів отримали нагороди обласної Федерації плавання та відділення національного Олімпійського комітету в області. Крім того, турнір був відбірковим. Кращі плавці отримали путівки на Всеукраїнський чемпіонат. Наприкінці лютого він стартує у Харкові.