Петро Кушлик відзначив 65-річний ювілей
   
   

Переглядів: 498 автор: admin 27-03-2016, 17:39

У суботу, 26 березня, товариським матчем між командами "Ніка-Івано-Франківськ" - Збірна іноземних студентів було відзначено 65-річний ювілей відомого на Прикарпатті футболіста і тренера Петра Кушлика.

Привітати ювіляра прийшло чимало відомих спортсменів та особистостей. Зокрема, завітав на свято і голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін.

"Дуже приємно сьогодні привітати цю шановану всіма людину! Це особистість, яка зробила вагомий внесок у розвиток та підтримку футболу в Івано-Франківській області. Від імені усієї Олімпійської родини Івано-Франківщини щиро вітаю Вас та бажаю міцного здоров'я, успіху та продовження доброї справи - розвитку спорту в області!" - зазначив Мирослав Карабін.

Петро Кушлик відзначив 65-річний ювілей


Також, Мирослав Євгенович вручив ювіляру грамоту Національного Олімпійського комітету України та від імені Сергія Бубки привітав Петра Кушлика.

Опісля вітань на поле вийшли футболісти команд, котрі грали товариську зустріч з нагоди свята. Боротьби у грі вийшло чимало, однак гравці "Ніки" показали свою майстерність і виграли з рахунком 5:0.

Довідка. Петро Кушлик - чемпіон УРСР 1972р., гравець івано-франківського «Спартака» ( 1971-1979рр. ( чемпіонат та Кубок СРСР, Кубок УРСР) провів 275 матчі.). Заслужений тренер України, працював в івано-франківському «Прикарпатті», хмельницькому «Поділлі», «Бистриці» Надвірна з якою здобув Кубок «Робітничої Газети» та Кубок «Работніческое дело» (Болгарія), що розігрувався між профспілковими командами країн СЄВ, «Відзев» Лодзь, Польща, «Волинь» Луцьк, «Закарпаття» Ужгород.

Петро Кушлик відзначив 65-річний ювілей

   
 

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання