У Франківську відбувся міжнародний юнацький турнір із вільної боротьби
   
   

Переглядів: 498 автор: admin 11-04-2016, 13:52

З 9 по 10 квітня в манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбувався IX Міжнародний юнацький турнір з вільної боротьби, присвячений ветеранам боротьби Прикарпаття.

З нагоди урочистостей привітати учасників змагань завітали представники обласної та міської влади, почесні гості свята, тренери та досвідчені ветерани спорту, вболівальники.

«Дуже приємно, що вшанувати ветеранів, людей, котрі започатковували такий вид як вільна боротьба, приїхало так багато учасників. Щиро вітаємо наших гостей з-за кордону на нашій гостинній Івано-Франківській землі. Сподіваюсь, що спортсмени нинішні з честю та гордістю будуть змагатись і пам’ятати тих, хто дав їм путівку у великий спорт» - зазначив голова відділення НОК України у Івано-Франківській області Мирослав Карабін.

На завершення Мирослав Євгенович вручив подяку Національного Олімпійського комітету України Заслуженому тренеру України з вільної боротьбі Барні Ігорю Адамовичу, вихованцем якого є призер Олімпійських ігор Василь Федоришин.

У Франківську відбувся міжнародний юнацький турнір із вільної боротьби


Позмагатися за цінні подарунки та підвищити власну майстерність прибули борці з Угорщини, Білорусії, Словаччини та Польщі. Окрім того, боролися за перемогу учасники команд із різних міст України, зокрема, Харкова, Одеси, Тернополя та Івано-Франківська.

Участь у цьогорічних змаганнях із вільної боротьби взяли близько двохсот спортсменів.


У Франківську відбувся міжнародний юнацький турнір із вільної боротьби

   
 

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання