Відбувся турнір з гімнастики на призи Дарії Згоби

Переглядів: 585 автор: admin 17-06-2016, 15:37

Днями в Івано-Франківській спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі №1 зі спортивної гімнастики відбувся турнір на призи фіналістки Олімпійських ігор Дарії Згоби.

Організаторами змагань стали СДЮШОР № 1 зі спортивної гімнастики, відділення НОК України у Івано-Франківській області та Івано-Франківська міська рада.

Понад 120 учасників демонстрували свої гімнастичні вміння на різноманітних приладах.

Завітали привітати учасників змагань секретар Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук, голова відділення НОК України у Івано-Франківській області Мирослав Карабін, директор СДЮШОР № 1 зі спортивної гімнастики Людмила Голіневич.

"Саме ця спортивна школа може пишатись своїми вихованцями! Тут багаті традиції, адже випускники школи в складі збірної України стають призерами чемпіонатів Європи та світу, а Дарія Згоба, котра є ініціатором даних змагань у 2008 році представляла України на Олімпійських іграх у Пекіні. То ж я бажаю всім юним спортсменам брати приклад з чемпіонів і досягати своїх спортивних вершин!" - зазначив Мирослав Карабін.

Опісля урочистого відкриття розпочалось найцікавіше - учасники вийшли змагатись.
Юнаки та дівчата намагались показати свої найкращі результати, однак в цей день не було тих, хто програв. Всі учасники були нагороджені пам'ятними призами від організаторів змагань.