На Прикарпатті обговорили можливості сприяння розвитку спорту
   
   

Переглядів: 543 автор: admin 22-08-2016, 10:13

Директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктор Кімакович зустрівся з вихованцями Обласної дитячо-юнацької спортивної школи, які стали чемпіонами та призерами Європейських чемпіонатів.
На Прикарпатті обговорили можливості сприяння розвитку спорту

Зокрема посадовець поспілкувався з чемпіоном Європи із метання молота, майстром спорту України Михайлом Гаврилюком, який очолив світовий топ-лист сезону у своїй віковій категорії, чемпіоном Європи з боксу серед юнаків у ваговій категорії 76 кг Олегом Вороною та срібним призером чемпіонату Європи з боксу серед юнаків у ваговій категорії 76 кг Максимом Микитюком.

Під час зустрічі обговорили питання щодо створення належних умов для подальшої підготовки зазначених спортсменів, які в перспективі можуть представляти нашу державу на більш відповідальних офіційних світових та Європейських чемпіонатах, а також на майбутніх літніх Олімпійських іграх.

Також в зазначеній зустрічі взяли участь: голова відділу НОК, в.о. директора Обласної дитячо-юнацької спортивної школи Мирослав Карабін, тренер-викладач з легкої атлетики цього ж закладу – Ярослав Маланюк, тренери-викладачі з боксу – Богдан Когут та Олег Юрчишин.

   
 

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання