Олімпійський урок 2016 відбувся у Івано-Франківську
   
   

Переглядів: 387 автор: admin 29-09-2016, 11:53

Олімпійський урок 2016 відбувся у Івано-Франківську

Олімпійський урок в м. Івано-Франківську

На Прикарпатті стало доброю традицією проводити впродовж вересня місяця Олімпійський урок серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Саме такий урок було проведено 27 вересня 2016 року на стадіоні «Юність» в м. Івано-Франківську, організатором якого було відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області за підтримки Івано-Франківської облдержадміністрації та міської ради, департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, департаменту молодіжної політики та спорту міськради.
В урочистому відкритті заходу взяли участь голова міської ради м. Івано-Франківська Руслан Марцінків, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктор Кімакович, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міськради Віталій Матешко, учасники Олімпійських ігор Валерій Фальов, Сервін Сулейманов, Віктор Поляков та срібний призер ІІ Юнацьких Олімпійських ігор з веслування на байдарках і каное Людмила Лузан.
Олімпійський урок 2016 відбувся у Івано-Франківську

Перед учасниками заходу та глядачами з вітальними словами виступили голова міської ради м. Івано-Франківська Руслан Марцінків, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктор Кімакович, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін та учасник літніх ХХVII Олімпійських ігор в Сіднеї Сервін Сулейманов.
Після урочистостей Олімпійський урок продовжився загальною розминкою з учасниками Олімпійських ігор, проведенням легкоатлетичних естафет, футболу, вікторини з історії зародження олімпізму та його розвитку, конкурсу на кращу групу підтримки.
Загалом, понад 400 учасників взяли участь у заходах за програмою Олімпійського уроку, після чого переможці та призери нагороджувалися грамотами та призами.
Поряд з цим, всі учасники Олімпійського уроку отримали футболки з логотипами Національного олімпійського комітету України, календарі, значки та іншу атрибутику на олімпійську тематику.
Олімпійський урок 2016 року в Івано-Франківську став святом спорту для учнівської молоді, де кожен відчув себе справжнім олімпійцем.
Олімпійський урок 2016 відбувся у Івано-Франківську

   
 

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання