#OLYMPICLAB В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ
   
   

Переглядів: 618 автор: admin 22-02-2017, 18:45

Олімпійські заходи продовжують знайомити учнів та студентів нашого міста з історією та традиціями, які притаманні справді тим людям які сильні тілом та духом. Зокрема у віторок, в рамках проекту #Olympiclab до Івано-Франківського базового медичного коледжу завітали олімпійці – майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної гімнастики, фіналістка ХХІХ літніх Олімпійських ігор у Пекіні (Корея 2008р.) у вправах на брусах – Дарія Згоба, та майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу, учасниця ХХ зимових Олімпійських ігор 2006р. у м.Турин (Італія), ХХІ зимових Олімпійських ігор 2010р. у м.Ванкувер (Канада) та ХХІІ зимових Олімпійських ігор 2014р. у м.Сочі (Росія) – Надія, Діденко.
Дана зустріч передбачала реалізацію модулю проекту #Olympiclab - олімпійський чат. В ході заходу відбулося знайомство з олімпійцями з використанням мультимедійної апаратури, де студенти коледжу мали змогу наочно оцінити види спорту, якими займаються олімпійці. Цей крок неабияк зацікавив студентів, що сприяло наступному інтенсивному діалогу між ними та гостями.
Надія та Дарія з задоволенням ділилися своїми життєвими історіями, які вони пройшли на своєму спортивному-олімпійському шляху. Мова йшла не тільки про моменти радості та перемог але і про спортивні спади і те, як слід налаштовувати себе що вийти з так званих «безнадійних» ситуацій.
По завершенню олімпійського чату спортсменки-олімпійки провели спільну розминку з студентами і, це ще більше розпалило вогник в очах дітей, які безперечно, отримали незабутні враження та цінну інформацію про олімпійський дух, олімпійське загартування і та ще на крок наблизились до спортивної олімпійської сімї.
Серед гостей на заході були присутні: директор базового медичного коледжу – Володимир Стасюк, голова відділення національного комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, представники відділення Володимир Антонець та Марія Чемерис.
Слід відзначити, що даний захід викликав певний резонанс серед керівництва, студентської молоді викладацького складу – що безперечно сприяє популяризації та розвитку олімпійського руху в даному навчальному закладі та регіоні загалом.
#OLYMPICLAB В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ
#OLYMPICLAB В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ
#OLYMPICLAB В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ
#OLYMPICLAB В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ
#OLYMPICLAB В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ
#OLYMPICLAB В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ#OLYMPICLAB В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

   
 
#1 написав: Tanya (24 февраля 2017 19:42)
Ай, мододцi

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання