КУБОК НАДІЇ ДІДЕНКО
   
   

Переглядів: 1750 автор: admin 5-03-2017, 19:14

У суботу 4 березня у приміщенні гімнастичного залу Івано-Франківського коледжу фізичного виховання пройшов «Кубок Надії Діденко » - змагання з фрістайлу (акробатика) серед дітей трьох вікових груп від 2003 до 2011 років народження.
Як відомо Надія Діденко майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу, учасниця ХХ зимових Олімпійських ігор 2006р. у м.Турин (Італія), ХХІ зимових Олімпійських ігор 2010р. у м.Ванкувер (Канада) та ХХІІ зимових Олімпійських ігор 2014р. у м.Сочі (Росія), а зараз Надія працює тренером з фрістайлу та старається зберегти та примножити успіхи, поки що, юних але справжніх спортсменів які займаються цим чудовим видом спорту.
Даний захід пройшов під патронатом Івано-Франківського обласного відділення національного Олімпійського комітету, а голова відділення Мирослав Карабін, який прийшов привітати та підтримати юних спортсменів передав усім присутнім вітання від президента НОК України, героя України – Сергія Назаровича Бубки та побажав діткам досягти у майбутньому олімпійських вершин.
За підсумками змагань усі дітки без виключення отримали медалі, грамоти та пам’ятні призи від відділення Національного олімпійського комітету України – переможці та призери отримали нагороди у відповідності до зайнятих місць, а всі інші спортсмени отримали медалі та призи за участь в цьому чудовому спортивному змаганні.

КУБОК НАДІЇ ДІДЕНКО
КУБОК НАДІЇ ДІДЕНКО
КУБОК НАДІЇ ДІДЕНКО
КУБОК НАДІЇ ДІДЕНКО

   
 

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання