Олімпійський день 2018
   
   

Олімпійський день 2018


7 червня 2018 року в місті Івано-Франківську на стадіоні «Юність» відбувся Олімпійський день.
Програма заходу передбачала відкриття, загальну розминку з олімпійцями, показові виступи з олімпійських видів спорту вихованцями спортивних шкіл міста, забіги на дистанції від 30 до 1000м, нагородження та підведення підсумків.

   
 
ІІІ ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СПОРТИВНО-МАСОВОГО ЗАХОДУ «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ 2018»
   
   

ІІІ ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СПОРТИВНО-МАСОВОГО ЗАХОДУ «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ 2018»
19 травня 2018 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся ІІІ етап ( обласний фінал) Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя 2018».
Цьогоріч у обласному фіналі цього заходу участь прийняли 169 дітей, які представляли 13 навчальних закладів нашої області

   
 
«Do like OLYMPIANS» завітав до академічного ліцею-інтернату
   
   

«Do like OLYMPIANS» завітав до академічного ліцею-інтернатуСьогодні 25 квітня 2018 року до Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради завітав проект Національного олімпійського комітету України «Do like OLYMPIANS», участь в якому прийняли близько сорока дітей, які мали нагоду поспілкуватися, взяти участь у розминці та ознайомитись з особливостями боксу, як одного з видів спорту, який входить до програми Олімпійських ігор. А допоміг їм у цьому учасник XXVIII літніх Олімпійських ігор у м.Афіни (Греція), майстер спорту України міжнародного класу з боксу – Віктор Поляков.

   
 
Святкове спортивне дійство відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області
   
   

Святкове спортивне дійство  відділення Національного олімпійського комітету України  в Івано-Франківській області


Відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-
Франківській області в день відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор,
9 лютого 2018 року, провело в Івано-Франківському комплексі «Фонтуш»
урочисту церемонію нагородження перспективних молодих спортсменів та їх
тренерів, олімпійців Прикарпаття, партнерів та меценатів олімпійського руху
в області, представників засобів масової інформації.

   
 
Do like OLIMPIANS на Прикарпатті.
   
   

Do like OLIMPIANS  на Прикарпатті.


В Івано-Франківському базовому медичному коледжі знову розклали «Олімпійські акценти». Цього разу в рамках проекту національного олімпійського комітету України «DolikeOlimpians»знайомились, аналізували та моделювали як застосовувати на практиці олімпійські цінності.

   
 
Людмила води не боїться. Про молоду надію національної збірної України з Івано-Франківська
   
   

Людмила води не боїться. Про молоду надію національної збірної України з Івано-ФранківськаМало хто знає, що одним із найстаріших олімпійських видів спорту є академічне веслування. Його зарахували до програми Олімпійських ігор у далекому 1900 році. 1936-го до нього приєдналося веслування на байдарках і каное. Україна сьогодні – одна з провідних «веслувальних» країн. А одним із лідерів нашої національної збірної є каноїстка з Івано-Франківська, що цього року виборює медалі практично на кожному своєму старті. Наша розповідь про олімпійську надію Прикарпаття – 20-річну Людмилу Лузан.

   
 
Голова НОК Сергій Бубка у Франківську привітав з 50-річчям обласну спортивну школу
   
   

Голова НОК Сергій Бубка у Франківську привітав з 50-річчям обласну спортивну школуСергій Бубка взяв участь в урочистостях з нагоди 50-річчя Івано-Франківської обласної ДЮСШ

   

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання