Главная > Історія Розвитку НОК Івано-Франківська > Do like OLIMPIANS на Прикарпатті.

Do like OLIMPIANS на Прикарпатті.


10-12-2017, 10:18. Разместил: admin
В Івано-Франківському базовому медичному коледжі знову розклали «Олімпійські акценти». Цього разу в рамках проекту національного олімпійського комітету України «DolikeOlimpians»знайомились, аналізували та моделювали як застосовувати на практиці олімпійські цінності.

Do like OLIMPIANS  на Прикарпатті.


А на допомогу дітям на захід завітали гості серед яких: Дарія Згоба – заслужений майстер спорту України (ЗМСУ) зі спортивної гімнастики; член Національної збірної команди України зі спортивної гімнастики 2003-2010 р.; переможець Олімпійського молодіжного фестивалю; фіналістка (VIII місце) XXIX Олімпійських ігор у вправах на брусах (Китай, м. Пекін), тренер II категорії зі спортивної гімнастки; суддя національної категорії зі спортивної гімнастики; Володимир Антонець – відповідальний секретар відділення НОК України в Івано-Франківській області; ГалинаМельник – практичний психолог; Тетяна Влашин – волонтер відділення НОК України в Івано-Франківській області, викладач-методист Івано-Франківського базового медичного коледжу.

Do like OLIMPIANS  на Прикарпатті.


Впродовж заходу було запропоновано до перегляду відеосюжети про сім олімпійських цінностей. Після демонстрації кожного відеоролику у актовій залі коледжу розвивалося бурхливе обговорення під час якого діти мали можливість висловити своє бачення та місце тієї чи іншої цінності у їх житті, а Дарія Згоба ділилася спогадами про ситуації у її спортивному житті коли цінності ставали їй у пригоді. У обговоренні активну участь брала і практичний психолог, якадопомогла всім правильно зрозуміти зміст та суть кожної з цінностей.

У заключній частині заходу було вручено подарунки кращим спортсменам Івано-Франківського базового медичного коледжу від відділення національного олімпійського комітету в Івано-Франківській області.

Вернуться назад