Do like OLYMPIANS в Івано-Франківську
   
   

Переглядів: 585 автор: admin 6-02-2017, 18:10

6 лютого 2017 року в Івано-Франківську школу №19 завітали гості, серед яких двоє майстрів спорту України міжнародного класу з боксу Сервін Сулейманов та Віктор Поляков. Хлопці свого часу були учасниками літніх Олімпійських ігор. Сервін – учасник ХХVII ігор в м.Сідней (Австралія), а Віктор учасник XXVIII ігор у м.Афіни (Греці), а також представники відділення національного Олімпійського комітету в Івано-Франківській області Володимир Антонець та Марія Чемерис.

А разом з гостями у школу завітав і Всеукраїнський проект національного Олімпійського комітету України «Do like OLYMPIANS».

В ході заходу учні мали змогу поспілкуватися з учасниками Олімпійських ігор - левова частка запитань, до речі, припала на планування робочого дня спортсмена-олімпійця, тривалість та кількість тренувань та відпочинків, харчування спортсменів, тощо.

Наступним етапом заходу стала розминка під керівництвом Віктора Полякова і мала виражений боксерський характер. Це неабияк зацікавило дітей і вони з завзяттям виконували всі вправи!

А далі була комбінована естафета та нагородження учасників заходу пам’ятними призами та олімпійською символікою!
Do like OLYMPIANS  в Івано-Франківську

Do like OLYMPIANS  в Івано-Франківську

Do like OLYMPIANS  в Івано-Франківську


   
 

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання