"Прикарпатська зима 2017" пам'яті Михайла Дебенка
   
   

Переглядів: 680 автор: admin 27-02-2017, 11:06

[right]25-26 лютого 2017 року в Івано-Франківсьому коледжі фізичного виховання відбулися 49 міжнародні юнацькі змагання «Прикарпатська зима-2017 пам'яті Михайла Дебенка». Партнером заходу стало відділення національного Олімпійського комітету в Івано-Франківській області.
Цього разу учасниками були близько трьох сотень юних спортсменів, з 22 команд, що прибули на ці змагання з різних куточків нашої держави.
На урочистому відкритті змагань з вітальними словами виступили: заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, міський голова Івано-Франківська – Руслан Марцінків, начальник управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації – Орест Оклієвич, директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради – Віталій Матешко, директор Івано-Франківського коледжу фізичного виховання – Любомир Пасічняк, в.о.директора Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, голова відділення національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області – Мирослав Карабін, а також ветерани спорту та Олімпійці.
Відрадно що з року в рік рівень спортивних результатів на цих змагання зростає. Ось і цьогоріч уже в перший день Тарасом Шинкарем з м.Калуш було встановлено рекорд змагань на дистанції 400м – 52.48с, за який, до речі, організатори встановили спеціальний приз (попередній рекорд належав Станіславу Сенику – 53.18с встановлений у 2013 році).
Також спеціальний приз отримали спринтери, переможці в бігу на 50м серед юнаків і дівчат – адже у свій час Михайло Богданович Дебенко був відомим легкоатлетом-спринтером.
Загалом сорок дев'яті міжнародні юнацькі легкоатлетичні змагання «Прикарпатська зима – 2017 пам'яті Михайла Дебенка» пройшли на високому організаційному та спортивному рівні, що, забігаючи на перед, дає надію на велику кількість високих результатів на ювілейних п’ятдесятих змаганнях, які відбудуться наступного року.
"Прикарпатська зима 2017" пам'яті Михайла Дебенка"Прикарпатська зима 2017" пам'яті Михайла Дебенка"Прикарпатська зима 2017" пам'яті Михайла Дебенка"Прикарпатська зима 2017" пам'яті Михайла Дебенка

   
 

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання