OlympicLab на стадіоні ІФ ОДЮСШ
   
   

Переглядів: 455 автор: admin 5-07-2018, 17:01

Сьогодні у м.Івано-Франківську на стадіоні обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся захід Національного олімпійського комітету України «OlympicLab» участь у якому прийняло понад 90 дітей літнього творчого табору «Веселкове літо», які є вихованцями дитячого клубу «ТЕДІ».

Привітати учасників заходу прийшли голова відділення НОК України в Івано-Франківській області – Мирослав Карабін, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця 28 літніх Олімпійських ігор -Неля Непорадна, працівники відділення – Володимир Антонець та Марія Чемерис.
Для реалізації «#OlympicLab» було обрано модуль «Здоровий спосіб життя»,в ході якого активно обговорювались його складові, а саме: правильне харчування в режимі дня, баланс фізичного навантаження та відпочинку,особиста гігієна тощо.

У процесі спілкування діти активно ділилися власними думками щодо ведення здорового способу життя, цікавились особливостями раціону спортсмена, який готується до Олімпійських змагань з різних видів спорту та легкої атлетики зокрема. Неля Непорадна охоче відповідала на всі питання, а по завершенні бесіди провела з дітками розминку під музичний супровід під час якої дітки розучили та виконали комплекс вправ, який вони зможуть використовувати у подальшому житті. Після загальної розминки в рамках знайомства з одним з видів легкої атлетики, а саме спринтерським бігом, відбулися забіги на дистанції 50м.

За підсумками заходу всі учасники та їх наставники отримали пам’ятні подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України, позитивний настрій та віру у майбутні спортивні успіхи.

OlympicLab на стадіоні ІФ ОДЮСШ
OlympicLab на стадіоні ІФ ОДЮСШ
OlympicLab на стадіоні ІФ ОДЮСШ
OlympicLab на стадіоні ІФ ОДЮСШ
OlympicLab на стадіоні ІФ ОДЮСШ

   
 

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання