Главная > Информация > Всеукраїнська семінар-нарада НОКу

Всеукраїнська семінар-нарада НОКу


15-12-2017, 09:13. Разместил: admin
13-14 грудня в м.Києві за участю керівників усіх регіональних осередків Національного олімпійського комітету України та під головуванням президента НОК Сергія Бубки відбувся традиційний Всеукраїнський семінар-нарада.

Представники олімпійських осередків прозвітували про свою діяльність у 2017-му році, поділилися досвідом, ідеями та пропозиціями щодо підвищення ефективності роботи у наступному олімпійському 2018-му році.

Активну участь у семінарі нараді прийняли і представники відділення НОК України в Івано-Франківській області, серед них голова відділення - Мирослав Карабін, виконавчий директор - Володимир Антонець та волонтер відділення Тетяна Влашин.

У процесі семінару-наради Мирослав Карабін привітав президента національного олімпійського комітету України, героя України, олімпійського Чемпіона - Сергія Бубку з днем народження та вручив пам'ятний подарунок від усією олімпійської родини Прикарпаття.


Для покращення ефективності роботи відділень Сергій Бубка вручив сучасні ноут-буки всім обласним відділенням НОК України.


Учасники семінару заслухали також інформацію про міжнародну й маркетингову діяльність НОК, стан та перспективи співпраці з українською діаспорою, концепцію олімпійської освіти та отримали цінні рекомендації щодо тайм менеджменту.

Присутні обговорили проекти НОК – «OlympicLab», «Do like Olympians», «Олімпійські цінності», «Олімпійське лелеченя» та обмінялися думками щодо їх можливого удосконалення.

В рамках семінару відбулось нагородження діячів олімпійського руху та лауреатів творчих конкурсів НОК.

Нагадаємо, що Всеукраїнський семінар-нарада є традиційним заходом НОК України, який проводиться з метою удосконалення взаємодії центрального офісу з регіональними відділеннями, а також підвищення ефективності реалізації регіональних програм

У підсумку Сергій Назарович привітав усіх присутніх з наступаючим новорічними святами та побажав у Новому 2018році досягнути ще кращих результатів у трудовій діяльності на олімпійській ниві!


Всеукраїнська семінар-нарада НОКу
Всеукраїнська семінар-нарада НОКу
Всеукраїнська семінар-нарада НОКу
Всеукраїнська семінар-нарада НОКу

Вернуться назад