Olympic move UA
   
   

Переглядів: 950 автор: admin 15-05-2017, 15:11

Підсумки ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» - «Olympic move UA»


Olympic move UA

Відповідно до Положення про Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя» - «Olympic move UA» в районах області та містах обласного значення проведено перший та другий етапи зазначеного заходу, в яких взяли участь близько 8,0 тисяч дітей.

Olympic move UA

З метою визначення команди, яка буде представляти Івано-Франківську область у Всеукраїнському фінальному етапі на гірськолижному курорті «Буковель» проведено 14 травня 2017 року ІІІ обласний етап, в якому взяли участь близько 200 осіб з різних районів, міст та об’єднаних територіальних громад.
Відповідно до програми обласного етапу проведено:
- урочисте відкриття;
- презентація команди;
- рухлива гра;
- комбінована естафета;
- олімпійська вікторина;
- нагородження переможців та призерів;
- екскурсія по ГК «Буковель» та катання на канатно-крісельному витягу.
На ряду з цими заходами, проведено модуль «EAT SMART - їж розумно» в рамках Всеукраїнського проекту «Olympic Lab», за участі головного позаштатного лікаря - дієтолога Івано-Франківської області Попович Наталії Романівни.

Olympic move UA

В урочистому відкритті взяли участь учасники олімпійських ігор, майстри спорту України міжнародного класу з боксу Сервін Сулейманов та Віктор Поляков, заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики Дарія Згоба, яка також брала участь в суддівстві заходів та модулі «EAT SMART - їж розумно».
Хід проведення цього олімпійського заходу висвітлювали телекомпанії «РАІ» та «Карпати», національне інформаційне агентство «Укрінформ» та телеканал «1+1».
Прикарпатське олімпійське лелеченя завершилося урочистим нагородженням переможців та призерів, а також відзначенням кожного його учасника пам’ятними призами та сувенірами від НОК України.
За результатами чотирьох конкурсів перемогу здобула команда Яблунівської ЗОШ І-ІІІст. з Косівського району, ІІ і ІІІ місця відповідно посіли комади Струпківсвької ЗОШ І-ІІІ ст. з Коломийського та Верхнянської ЗОШ І-ІІІ ст. з Калуського районів.
Івано-Франківське обласне відділення Національного олімпійського комітету України та всі учасники заходу вдячні за підтримку та сприяння у організації та проведенні ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» - «Olympic move UA» голові обласної державної адміністрації Олегу Гончаруку та народному депутату України – Олександру Шевченку.


Olympic move UA

Olympic move UA

Olympic move UA

Olympic move UA

Olympic move UA

Olympic move UA



Підсумковий протокол



Olympic move UA

   
 

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання