Визначена програма юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики в Донецьку
   
   

Переглядів: 18491 автор: admin 4-07-2013, 15:58

Розклад змагань
Чемпіонату світу з легкої атлетики серед юнаків
м. Донецьк, Україна, 2013 рік

ДЕНЬ 1, середа, 10 липня, ранок

Місцевий час Стать Змагання Серія

9:30 Д 100 м з барьерами (76.2см) Забіги
9:35 Д Метання диска Кваліфікація
10:05 Ю Штовхання ядра (5 кг) Кваліфікація
10:10 Ю 400 м Забіги
10:40 Ю Стрибок у довжину Кваліфікація
10:50 Д Метання диска Кваліфікація
11:00 Д 1500 м Забіги
11:25 Ю 100 м Восьмиборство
11:45 Д Стрибок у висоту Кваліфікація
11:50 Д 400 м Забіги
12:30 Ю Стрибок у довжину Восьмиборство
12:45 Ю 100 м Забіги

ДЕНЬ 1, середа, 10 липня, вечір

Місцевий час Стать Змагання Серія

16.00 Церемонія відкриття
17:00 Д 400 м з барьерами Забіги
17:00 Д Метання списа (500g) Кваліфікація
17:25 Ю Штовхання ядра (5кг) Восьмиборство
17:35 Ю 400м с барьерами(84.0см) Забіги
18:10 Д Потрійний стрибок Кваліфікація
18:15 Д 100 м Забіги
18:15 Д Метання списа (500g) Кваліфікація
19:05 Ю Штовхання ядра (5кг) Фінал
19:15 Ю 400 м Восьмиборство
19:40 Ю 2000 м Стіпль-чез Забіги
19:40 Д Метання диска Фінал
20:10 Ю 800 м Забіги
21:00 Д 3000 м Фінал

ДЕНЬ 2 - Четвер, 11 липня, ранок

Місцевий час Стать Змагання Серія

9:30 Ю Метання молота (5кг) Кваліфікація
9:30 Д Штовхання ядра (3кг) Кваліфікація
9:35 Ю 3000 м Забіги
10:15 Ю 110м з барьерами (91.4см) Восьмиборство
10:40 Ю 110м з барьерами (91.4см) Забіги
10:40 Ю Метання молота (5кг) Кваліфікація
11:15 Д Стрибок з жердиною Кваліфікація
11:30 Ю Стрибок у висоту Восьмиборство
11:30 Д 800 м Забіги
12:20 Ю 1500 м Забіги
12:55 Д 400 м с барьерами Полуфінал


ДЕНЬ 2 - Четвер, 11 липня, вечір

Місцевий час Стать Змагання Серія

17:00 Ю Метання списа (700g) Восьмиборство
17:00 Д 100м з барьерами (76.2см) Полуфінал
17:10 Ю Стрибок у висоту Кваліфікація
17:25 Ю 400 м Полуфінал
17:45 Д Штовхання ядра (3кг) Фінал
17:50 Д 100 м Полуфінал
18:10 Ю Метання списа (700g) Восьмиборство
18:15 Ю 800 м Полуфінал
18:40 Ю Стрибок у довжину Фінал
18:45 Ю 100 м Полуфінал
19:10 Д 400 м Полуфінал
19:30 Д Метання списа (500g) Фінал
19:40 Ю 400м з барьерами(84.0см) Полуфінал
20:05 Д 100 м Фінал
20:15 Ю 1000 м Восьмиборство
20:40 Д 100м з барьерами(76.2см) Фінал
20:55 Ю 100 м Фінал

ДЕНЬ 3 - П'ятниця, 12 липня, ранок

Місцевий час Стать Змагання Серія

9:30 Д Метання молота (3кг) Кваліфікація
9:35 Д 100м з барьерами(76.2см) Семиборство
9:45 Ю Стрибок з жердиною Кваліфікація
10:05 Д 200 м Забіги
10:35 Д Стрибок у висоту Семиборство
10:45 Д Метання молота (3кг)
Кваліфікація
11:00 Ю 200 м Забіги
11:55 Д 2000 м Стіпль-чез Забіги

ДЕНЬ 3 - П'ятниця, 12 липня, вечір

Місцевий час Стать Змагання Серія

16:30 Ю Метання списа (700g) Кваліфікація
17:00 Д Штовхання ядра (3кг) Семиборство
17:05 Ю Потрійний стрибок Кваліфікація
17:30 Д Стрибок у висоту Фінал
17:45 Ю 110м з барьерами(91.4см) Полуфінал
17:50 Ю Метання списа (700g) Кваліфікація
18:15 Д 200 м Семиборство
18:45 Д Потрійний стрибок Фінал
18:50 Д 800 м Полуфінал
19:15 Ю Метання молота (5кг) Фінал
19:25 Ю 2000 м Стіпль-чез Фінал
19:50 Ю 400 м Фінал
20:05 Д 400 м Фінал
20:25 Ю 110м з барьерами(91.4см) Фінал

ДЕНЬ 4 - Субота, 13 липня,ранок

Місцевий час Стать Змагання Серія

9:30 Д 5000 м Спортивна ходьба Фінал
9:35 Ю Метання диска (1.500кг) Кваліфікація
9:45 Д Стрибок у довжину Семиборство
10:25 Ю 10,000 м Спортивна ходьба Фінал
10:50 Ю Метання диска (1.500кг) Кваліфікація
11:10 Д Стрибок у довжину Кваліфікація
11:30 Д Естафета Забіги
12:05 Ю Естафета Забіги
12:10 Д Метання списа (500g) Семиборство
13:20 Д Метання списа (500g)
Семиборство

ДЕНЬ 4 - Субота, 13 липня,вечір

Місцевий час Стать Змагання Серія

17:00 Д Метання молота (3кг) Фінал
17:05 Д Стрибок з жердиною Фінал
17:10 Д 200 м Полуфінал
17:15 Ю Стрибок у висоту Фінал
17:45 Ю 200 м Полуфінал
18:10 Ю Потрійний стрибок Фінал
18:15 Д 800 м Семиборство
18:45 Ю Метання диска (1.500кг) Фінал
18:50 Д 400 м з барьерами Фінал
19:05 Ю 400 м з барьерами (84.0см) Фінал
19:20 Д 1500 м Фінал
19:40 Ю 800 м Фінал


ДЕНЬ 5 - неділя, 14 липня,вечір

Місцевий час Стать Змагання Серія

15:00 Ю Стрибок з жердиною Фінал
15:05 Д 200 м Фінал
15:20 Ю 200 м Фінал
15:35 Д Стрибок у довжину Фінал
15:40 Ю Метання списа (700g) Фінал
15:45 Ю 3000 м Фінал
16:05 Д 2000 м Стіпль-чез Фінал
16:30 Д 800 м Фінал
16:45 Ю 1500 м Фінал
17:05 Д Естафета Фінал
17:25 Ю Естафета Фінал
Церемонія закриття

   
 

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання